Znalezienie odpowiedniego dystrybutora sprawdzonych części do ciężarówek to jedno z kluczowych elementów dobrze prosperującej firmy transportowej.

Niezależnie od czego czy poszukujecie części MAN czy części DAF i nieważne czy to wymiana mniej znaczącego elementu karoserii czy element jednostki napędowej – zawsze najważniejsze jest opieranie się o sprawdzonego dostawę i skuteczny serwis samochodów ciężarowych. Wśród setek dystrybutorów oryginalnych i nieoryginalnych części do samochodów ciężarowych, warto wybierać tych, którzy dają gwarancje na swoje usługi oraz oferują części wykonane identycznie jak oryginalne.

iveco-serwis-ciezarowek-naprawa-tir-warsztat-samochodow-ciezarowych-polzax-pl

Części do ciężarówek Zielona Góra

Poszukiwanie warsztatów dla ciężarówek w pobliżu najbardziej ruchliwych polskich tras może wydawać się proste. Lokalnych miejsc napraw jest bowiem wiele, jednak porównując opinie o nich np. w Google Maps z pewnością zauważymy znaczące różnice w zadowoleniu klientów. Na jakie elementy ocen warto zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim asortyment.

Przykładowo części Scania znajdziemy w okolicach Zielonej Góry w kilkunastu miejscach, jednak nie wszędzie wymienimy lusterko i nie wszędzie poza częściami oferowana jest także naprawa tir.

workhouse

Serwis ciężarówek Sulechów – zjedź z trasy

Dla zapewnienia sobie naprawdę wyjątkowej jakości usługi w poszukiwaniu np. części IVECO warto zaglądać w miejsca o doskonałej opinii, funkcjonujące na rynku od lat – jak POLZAX z Sulechowa.

Tu znajdziecie najwyższej jakości zamienniki karoserii do ciężarówek. Począwszy od atrap, wsporników i grilli, przez lampy i halogeny, błotniki i stopnie, a na osłonach przeciwsłonecznych i obudowach reflektorów skończywszy.

Wszystkie oferowane w POLZAX zamienniki charakteryzują się przede wszystkim najwyższej jakości materiałami.

Tu nie ma porównania z chińskimi podróbkami, które często nie pasują do oryginalnych konstrukcji karoserii. Wykonywanie zamienników w Polsce oznacza także konieczność spełniania surowych produkcyjnych norm, stąd produkowane w POLZAX części do samochodów ciężarowych nie ustępują częściom oryginalnym w żadnym aspekcie.

Części do ciężarówek z hurtowni POLZAX to przede wszystkim produkty autorskie, w pełni kompatybilne z karoseriami najpopularniejszych marek samochodów ciężarowych. Są przystosowane do malowania i doskonale pasują do popularnych w Europie modeli pojazdów użytkowych. Poniżej znajdziecie listę modeli, do których karoserię produkuje POLZAX

DAF – XF 106/ CF Euro 6 Man – TGX Euro 6
DAF – XF 105 / CF Mercedes – Benz – MP4 / MP3
Scania – części karoserii Volvo – FH4 / FH3

Dlaczego POLZAX Sulechów?

Posiadamy 30 lat doświadczenie, które zaczęliśmy budować w oparciu o bardzo skromny w części zamienne rynek początkiem lat 90.

W naszym zespole pracują specjaliści, dla których ciężarówki MAN, IVECO, DAF czy MERCEDES nie mają tajemnic. Nasz profesjonalny warsztat TIR charakteryzuje naprawa ciężarówek na najwyższym poziomie. Na przestrzeni 500 m2, postawiliśmy 5 nowoczesnych stanowisk do serwisu ciężarówek m.in. VOLVO czy SCANIA, dzięki czemu skracamy czas oczekiwania na naprawę do niezbędnego minimum. Dodatkowo oferujemy w pełni innowacyjną komorę lakierniczą, całą paletę część zamiennych i profesjonalne usługi takie jak:

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty i usług, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 68 321 36 96 lub mailowo: kontakt@polzax.pl

Do usłyszenia:)